Klientu serviss: +371 25 435759 - P.-Pk: 10.00-19.00 S: 10.00-17.00 Mūsu Veikali

Datoru soma EVERKI Advance 14.1

Artikuls: Advance 14.1
melns 34.99 €

Preču apraksts

Somas veids: Datoru somas
Portatīva datora/Planšetes izmērs: 14,1"
Ražotājs: EVERKI (US)
Garantija: 30 gadi
Izmērs                   35x5x28 cm
Svars                     0.48 kg


Ārpusē
- 1 kabata
- rokturi pārnešanai
- noņemama plecu siksna
- stirinājums uz čemodāna roktura

Iekšpusē
- 1 nodalījums
-  nodalījums  laptopam


Materiāls     
Ballistic NylonSoma Advance no ražotāja Everki - ir lieliska izvēle visiem, kam nepieciešams transportēt klēpjdatoru. Šī soma ir ļoti ērta, kabatu pārpilnība, ietilpība un  kompaktais izmērs, padarīs to par neaizvietojamo kompanjonu. Somai  ir stiligs,mūsdienīgs dizains un viegla konstrukcija . Elastīgā blīvējuma slānis aizsargā jūsu tehniku ​​no sitieniem, un mīkstā odere izglābs no skrāpējumiem. Somai ir ērti regulējama plecu siksna. Papildus nodalījumus var izmantot, lai pārvadātu barošanas bloku un citus piederumus, vai sīkus priekšmetus. Ražotājs EVERKI
Somas un mugursomas EVERKI - tas ir komforts un kvalitāte. Galvenais šūšanas materiāls ir neilons. Bet daļas, kurām ir lielas slodzes, izgatavo no ādas un metāla. Somas un mugursomas EVERKI viss tiek salikts pa "plauktiņiem " - iekšpuse ar daudzām kabatām, nodalījumiem un sekcijām. Atsevišķs nodalījums ar mīkstu sienu nodrošinās portatīvo datoru un citu dārgu iekārtu drošību. Un pat pie pilnas mugursomas vai somas ietilpības Jūs nejutīsiet neērtības ,platās plecu siksnas palīdz optimāli sadalīt svaru.
Everki produkti atšķiras ne tikai pēc  dizaina un augstas kvalitātes, bet arī ar speciālu garantiju, ko uzņēmums piedāvā saviem klientiem. Everki garantē, ka ekspluatācijas laikā nebūs materiālu un ražošanas defektu 30 gadus. Garantijas gadījumā Everki piedāvā preces  remontu, maina pret jaunu vai līdzvērtīgu preci.
Back to Top