Klientu serviss: +371 25 435759 - P.-Pk: 10.00-19.00 S: 10.00-17.00 Mūsu Veikali

Datoru soma EVERKI

Artikuls: Commute
melns 34.99 €

Preču apraksts

Somas veids: Datoru somas
Portatīva datora/Planšetes izmērs: 15,6"
Ražotājs: EVERKI (US)
Garantija: 30 gadi
Izmērs             39.5x4x29 cm
Svars              0.37 kg


Ārpusē
- 1 kabata
-  rokturi  pārnešanai

Iekšpusē
- 1 nodalījums
- nodalījums laptopam


Materiāls    Neilon
Somas Commute no ražotāja Everki ir lieliska izvēle visiem, kam nepieciešams transportēt klēpjdatoru. Somai ir vienkāršs, stingrs dizains, līdz ar to tā  ir ērta un praktiska. Galvenais nodalījums ir aprīkots ar elastīgiem stūra turētājiem, kuri droši nofiksēs jūsu klēpjdatoru. Elastīga blīvējuma slānis aizsargā jūsu klēpjdatoru no sitieniem, un mīksts oderējums aizsargā no skrāpējumiem. Priekšējo nodalījumu var izmantot, lai pārvadātu barošanas bloku un citus papildu piederumus vai sīkus  priekšmetus. Somai ir ērti, plati auduma rokturi.Ražotājs EVERKI
Somas un mugursomas EVERKI - tas ir komforts un kvalitāte. Galvenais šūšanas materiāls ir neilons. Bet daļas, kurām ir lielas slodzes, izgatavo no ādas un metāla. Somas un mugursomas EVERKI viss tiek salikts pa "plauktiņiem " - iekšpuse ar daudzām kabatām, nodalījumiem un sekcijām. Atsevišķs nodalījums ar mīkstu sienu nodrošinās portatīvo datoru un citu dārgu iekārtu drošību. Un pat pie pilnas mugursomas vai somas ietilpības Jūs nejutīsiet neērtības ,platās plecu siksnas palīdz optimāli sadalīt svaru.
Everki produkti atšķiras ne tikai pēc  dizaina un augstas kvalitātes, bet arī ar speciālu garantiju, ko uzņēmums piedāvā saviem klientiem. Everki garantē, ka ekspluatācijas laikā nebūs materiālu un ražošanas defektu 30 gadus. Garantijas gadījumā Everki piedāvā preces  remontu, maina pret jaunu vai līdzvērtīgu preci.
Back to Top